Ayurvedik Yaşam | Banyo Serisi
102
page,page-id-102,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Bünye Dengeleyici Ayurvedik Banyo Ürün Grubu

Yükselen Çağ tarafından özenle hazırlanan Banyo Ürün Serisi içinde yer alan Ayurvedik Şampuan,  Saç Kremi, Vücut Şampuanı ve Banyo Sabunları  geleneksel ayurvedik bitkilere ait organik öz yağlar  ile tüm bünye tiplerini dengeleyici saf uçucu yağ bileşenleri ile hazırlanmıştır.

 

Ürünlerimizi eşsiz kılan en önemli özelliği  Şampuan içerisine  saç için bilinen en güçlü ayurvedik bitki olan Bhringaraj ve saç derisini teskin edici Brahmi organik öz yağlarının; Vücut Şampuanı içerisine cilt için mükemmel bir arındırıcı ve sakinleştirici  olan Neem organik öz yağının;  ve Saç Kremi içerisine Shea Butter ile beraber saç için bilinen en güçlü ayurvedik bitki olan Bhringaraj ve Dashmula organik öz yağlarının harmanlanmış olmasıdır.

 

Doğayı banyonuza taşıyarak, içinizdeki şifa gücünü uyandırın!

Dengeleyici Ayurvedik Şampuan

Tüm Saç Tipleri için Besleyici ve Dengeleyici Geleneksel Ayurvedik Bitkiler olan Bhringaraj ve Brahmi içerir.

Kullanımı: Islak saçınıza uygulayınız ve bol su ile duralayınız. Şampuan sonrası saçın rengini korumak, parlaklığını artırmak, gürleşmesini ve kolay taranmasını sağlamak üzere Yükselen Çağ Saç Kremi kullanmanız önerilir.

 

Organik Bileşenler: Saç dökülmesini ve erken ağarmasını önleyen, saçın sağlıklı uzamasını desteklerken, rengini kuvvetlendirip, parlaklığını artıran en güçlü ayurvedik bitki olarak bilinen Bhringaraj ve harika bir teskin edici, besleyici ve düzenleyici bir ayurvedik bitki olan Brahmi organik özyağları ile tüm bünye tipleri için dengeleyici özellikler barındıran Ylang-Ylang, Patchouli, Vetiver, Biberiye organik öz yağları birleşimleri ile üretilmiş bu mükemmel şampuan tüm saç tipleri için gündelik kullanıma uygundur.

Satın Al

Dengeleyici Ayurvedik  Saç Kremi

Tüm Saç Tipleri İçin Besleyici ve Dengeleyici Geleneksel Ayurvedik Bitkiler olan Bhringaraj ve Dashmool içerir.

Kullanımı: Islak saçınıza uygulayıp, birkaç dakika saça nüfus etmesini bekleyiniz ve bol su ile durulayınız.

 

Organik Bileşenler: Shea Butter ile Saç dökülmesini ve erken ağarmasını önleyen, saçın sağlıklı uzamasını desteklerken, rengini kuvvetlendirip, parlaklığını artıran en güçlü ayurvedik bitki olarak bilinen Bhringaraj ve harika bir teskin edici ve dengeleyici olan Dashmool organik özyağları ile, tüm bünye tipleri için dengeleyici özellikler barındıran Ylang-Ylang, Patchouli, Vetiver, Biberiye organik öz yağları birleşimleri ile üretilmiş bu mükemmel saç kremi tüm saç tipleri için uygundur.

Satın Al

Dengeleyici Ayurvedik Vücut Şampuanı

Cilt için mükemmel bir  toksin arındırıcı, temizleyici ve sakinleştirici ayurvedik bir bitki olan Neem içerir.

Kullanımı: Islak cildinize nazikçe masaj hareketleri ile ya da bir sünger yardımı ile uygulayıp, duralayınız.

 

Organik Bileşenler: Cilt için mükemmel bir toksin arındırıcı, temizleyici ve sakinleştirici bir ayurvedik bitki olan Neem ile tüm bünye tipleri için dengeleyici özellikler barındıran Ylang-Ylang, Patchouli, Vetiver, Biberiye organik öz yağları birleşimleri ile üretilmiş bu mükemmel yoğun kremsi vücut şampuanı cildinizi nazikçe temizlerken, doğal nem dengesini de korur.
Yükselen Çağ Vücut Nemlendiricisi ve Masaj Yağı kullanımı sonrası için ideal bir temizleyicidir.

Satın Al

VATA Dengeleyici Banyo ve El Sabunları

Kuru Ciltler İçin

Organik Bileşenler: Özellikle kuru ciltler için hazırlanmış olan Vata Bünye Dengeleyici Banyo ve El Sabunları, soğuk sıkım Susam ve Zeytin yağları ve vata dengeleyici bir bitki olan Portakal saf uçucu yağ bileşenleri ile özenle harmanlanarak, elde üretilmektedir.

 

Vata Dengeleyici ‘Banyo ve El Sabunları’ özellikle kuru, sert ya da ince ciltler için geliştirilmiştir. Cildinizin mükemmel dengesi için banyo sonrası Vata Dengeleyici Vücut Nemlendiricisi Yağ ile Self-Abhyanga masajı yapmanızı öneririz.

Satın Al

PITTA Dengeleyici Banyo ve El Sabunları

Hassas Ciltler İçin

Organik Bileşenler: Özellikle hassas ciltler için hazırlanmış olan Pitta Bünye Dengeleyici Banyo ve El Sabunları, soğuk sıkım Hindistan cevizi ve Zeytin yağları ve pitta dengeleyici bir bitki olan Nane saf uçucu yağ bileşenleri ile özenle harmanlanarak, elde üretilmektedir.

 

Pitta Dengeleyici ‘Banyo ve El Sabunları’ özellikle sıcak, pembemsi ve kolaylıkla tahriş olan ciltler için geliştirilmiştir. Cildinizin mükemmel dengesi için banyo öncesi veya sonrasında Pitta Dengeleyici Vücut Nemlendiricisi Yağ ile Self-Abhyanga masajı yapmanızı öneririz.

Satın Al

KAPHA Dengeleyici Banyo ve El Sabunları

Yağlı Ciltler İçin

Organik Bileşenler: Özellikle hassas ciltler için hazırlanmış olan Pitta Bünye Dengeleyici Banyo ve El Sabunları, soğuk sıkım Tatlı Badem ve Zeytin yağları ve kapha dengeleyici bir bitki olan Karanfil saf uçucu yağ bileşenleri ile özenle harmanlanarak, elde üretilmektedir.

 

Kapha Dengeleyici ‘Banyo ve El Sabunları’ özellikle kalın, nemli, yağlı ve pürüzsüz ciltler için geliştirilmiştir. Cildinizin mükemmel dengesi için banyo öncesinde Kapha Dengeleyici Vücut Nemlendiricisi Yağ ve/veya İpek Eldivenlerimiz ile Self-Abhyanga masajı yapmanızı öneririz.

Satın Al

Ayurvedik Bünye Tipinizi (dosha) öğrenmek için lütfen tıklayınız.

 

Kendi kendinize uygulayacağınız Self-Abhyanga masajını kolaylıkla öğrenmek için lütfen tıklayınız.