Ayurvedik Yaşam | Hakkımızda
34
page,page-id-34,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
EbruNEFES
EbruSinik

ÜRÜNLERİN HİKAYESİ

Yükselen Çağ markalı ürünlerimiz, Yükselen Çağ  ‘Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Bütünlüğü Merkezi’ tarafından gerçekleştirilen Ayurveda Seminerleri ve Ayurvedik Konsültasyon için başvuran danışanlarımıza bünyelerini dengelemeleri için önerdiğimiz ürünlerin önemli bir kısmının ülkemizde bulunamaması ihtiyacıyla doğdu.

 

Amerika’dan kendim ve danışanlarım için hediye niteliğinde getirdiğim bünye tipine uygun vücut nemlendiricileri, masaj yağları, koklama roll-on’ları, banyo ürün serileri vb. bir çok yaşam kalitesini yükselten ürünün devamını sağlayamadığım için, en sonunda taşın altına elimi koyarak, bu ürünleri üretmeye karar verdim. Ürünlerin formülleri ile ilgili yurtdışında dünyaca ünlü Ayurveda Merkezleri’nde yaptığım çok detaylı araştırmalar neticesinde harika formüllerle birlikte Türkiye’ye döndüm.

 

Yaklaşık 1,5 yıllık hummalı bir çalışma neticesinde sizlere gururla çok yüksek kalitede geliştirdiğimiz Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünlerimizi sunmaya hazır hale geldik. Hazırlık aşamasında bizi epey yoran konular Hindistan’dan getirilecek medikal yağların temini ile bunların Bakanlık izinleri ve özellikle yağların içine koyulacağı uygun kalitede ambalajın bulunması oldu. Şişelerin el yağlıyken kayıp, düşerek yaralanmaya sebebiyet verme  ihtimaline karşı cam olmaması gerekiyor fakat cam içerisinde saklanıyormuşçasına da sağlıklı olması gerekiyordu. İstediğimiz kalitede pet şişeyi ancak New York’da bulabildik ve içindeki sıvı ile alaşım sağlamayan  1. Sınıf Pet Şişeleri sizler için ithal ettik.

 

Unutmayın, bünye tipinize uygun bir günlük rutin oluşturup, dengeleyici ayurvedik ürünler kullanmak;  fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığımızı uzun vadede üst seviyelere taşımamızı sağlayan hem çok etkili, hem de son derece pratik uygulamalardır.

 

N. Ebru Şinik

www.yukselencag.com

Ayurvedik Bünye Tipinizi (dosha) öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Ebru Şinik Kimdir?

‘Chopra Center University’den mezun ülkemizin ilk ve tek  Ayurvedik Yaşam Eğitmeni olan N. Ebru Şinik, Yükselen Çağ  isimli  ‘Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Bütünlüğü Merkezi’nin kurucusu ve lider  danışman ve eğitmenlerindendir.

Bütünsel Sağlığın  (Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Bütünlüğü) dünyadaki tartışmasız en tanınmış ve en güçlü liderlerinden olan, şifa sisteminde ‘Kuantum İyileşme’ metodu ile bir çığır açan ünlü doktor, yazar ve filozof  Deepak Chopra’nın öğrencilerinden olan Şinik, Yükselen Çağ’ın kuruluş amacını ‘hayatlarımızı daha huzurlu, daha sağlıklı, daha mutlu ve  tatminkar bir şekilde yaşamamıza destek veren,  modern tıp ile sentezlenmiş teknikleri günlük rutinimize kolaylıkla ekleyerek, yaşam kalitemizin yükselmesini sağlamaktır’ diye özetlemektedir.

Halen A.B.D.’de Ayurveda Tıb’bı okuyan Şinik, kurumsal dünyada 17 yıl boyunca üst düzey yöneticilik pozisyonlarında da bulunduğu farklı sektörlerde  çalışırken yaşadığı anksiyete ve depresyon neticesinde Meditasyon, Kadim Nefes Teknikleri ve Ayurveda ile tanışarak, bu doğrultudaki bilgileri uygulamaya başlamış ve yaşadığı hızlı olumlu etkilerle ‘Bütünsel Sağlık’ alanında uzmanlaşmayı seçmiştir.

‘Mind-Body Medicine’ (Beden-Zihin Tıbbı) çerçevesinde Türkiye’deki ilk Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünleri ile ülkemiz wellbeing sektöründeki ciddi bir boşluğu doldurmuş olan N. Ebru Şinik, Türkiye’de Yönetim Kurulu düzeyinde de meditasyon eğitimi veren  yegane kişilerdendir.

Şinik, her ay düzenli olarak İstanbul’da yer alan ‘Hilton Garden Inn Golden Horn’ otelinde halka açık grup eğitim seminerleri düzenlemekte ve bir çok kurumsal şirkete, üst düzey yöneticiye,  sanatçıya, öğrencilere vb. ‘Grup Semineri ve Bireysel Danışmanlık’  hizmetleri vererek, yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin yollarını göstermektedir.

 

Bünye tipinize uygun günlük rutinler, beslenme ve aromaterapi önerilerinin paylaşıldığı Seminerlerimiz için lütfen tıklayınız.

 

www.yukselencag.com

12edit