Ayurvedik Yaşam | Mini Koklama Roll-On’lar
104
page,page-id-104,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Bünye Dengeleyici Saf Uçucu Yağ Karışımı Roll-On’lar

Bugün neye ihtiyacınız var?  Gevşemeye mi, Sakinleşmeye mi, yoksa Canlanmaya mı? Aromaterapik bitkisel öz yağlar ile kendinizi şımartarak, içinizdeki şifa gücünü uyandırın!

 

Koku duyumuz  hislerimiz, duygularımız, hatıralarımız ve içgüdülerimizle en hızlı bağlantı kuran duyumuzdur. Koku duyumuzu bilinçli olarak uyararak, tüm bedenlerimizde denge ve huzur etkisini yaratabiliriz. Ayurvedik bünye tipleri için özel olarak hazırlanan bu doğal öz yağlar karışımı hem zihnimiz, hem de fiziksel bedenimiz üzerinde, etiket üzerinde belirtilmiş niteliklerle beraber dengeleyici bir etkiye de sahiptir.

 

Yükselen Çağ tarafından geliştirilen bu aroma karışımları %100 saf uçuçu ve organik baz yağlar olup, evde, iş yerinde, toplantıda, yolculukta, ihtiyaç duyduğunuz her an ve her yerde kolaylıkla kullanabilmeniz üzere hazırlanmıştır. Bu mükemmel öz yağlardan oluşan aromaterapik karışımı gün içerisinde ihtiyaç hissettikçe koklayarak ve cildinize direk olarak uygulayarak, an’da kalmayı hatırlayın ve kokuların zihniniz ve bedeninizde yarattığı etkinin keyfine varın!

VATA Dengeleyici Saf Uçucu Yağ Karışımı Roll-On

RELAXING – RAHATLATIR

Yükselen Çağ tarafından özenle hazırlanan VATA ibareli Koklama ve Mini Masaj Roll-On’ları öncelikli olarak karışık bir zihni rahatlatan, stres faktörlerini hafifleten, gevşeterek denge yaratan ve dinginleştiren nitelikleri barındırırlar.

 

Organik Bileşenler: VATA Bünye Dengeleyici Roll-On içeriği rahatlatıcı özellikleri olan Fesleğen, Patchouli ve Vetiver Saf Uçucu Öz Yağları ile Organik Jojoba Yağı bileşenleriyle hazırlanmıştır.

Satın Al

PITTA Dengeleyici Saf Uçucu Yağ Karışımı Roll-On

SOOTHING – SAKİNLEŞTİRİR

Yükselen Çağ tarafından özenle hazırlanan PITTA ibareli ‘Koklama ve Mini Masaj Roll-On’ları öncelikli olarak sinirli ve gergin bir zihni sakinleştiren, asabi tepkileri yatıştırarak denge yaratan ve konsantrasyonu artıran nitelikleri barındırırlar.

 

Organik Bileşenler: PITTA Bünye Dengeleyici Roll-On içeriği serinletici özellikleri olan Ylang-Ylang, Lavanta ve Limon Saf Uçucu Öz Yağları ile Organik Jojoba Yağı bileşenleriyle hazırlanmıştır.

Satın Al

KAPHA Dengeleyici Saf Uçucu Yağ Karışımı Roll-On

INVIGORATING – CANLANDIRIR

Yükselen Çağ tarafından özenle hazırlanan KAPHA ibareli ‘Koklama ve Mini Masaj Roll-On’ları öncelikli olarak yorgun ve uyuşuk bir zihni canlandırırken, enerji vererek denge yaratan, ferahlatan ve aynı zamanda solunum yollarını açan nitelikleri barındırırlar.

 

Organik Bileşenler: KAPHA Bünye Dengeleyici Roll-On içeriği canlandırıcı özellikleri olan Okaliptüs, Karanfil ve Biberiye Saf Uçucu Öz Yağları ile Organik Jojoba Yağı bileşenleriyle hazırlanmıştır.

Satın Al

Ayurvedik Bünye Tipinizi (dosha) öğrenmek için lütfen tıklayınız.

 

Kendi kendinize uygulayacağınız Self-Abhyanga masajını kolaylıkla öğrenmek için lütfen tıklayınız.

 

Uyarı: Pitta ürünü içindeki %100 saf limon öz yağı fotoseptik bir bitki olduğundan güneş altında direk kullanıldığında ciltte leke yapar. Güneşe çıkacaksanız sadece koklayın ya da güneşe çıkmadan 2 saat önce cildinize sürünüz.