Ayurvedik Yaşam | Vücut Nemlendiricisi ve Masaj Yağları
100
page,page-id-100,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Vücut Nemlendiricisi ve Masaj Yağları

Cildimize Özenle ve Sevgiyle Dokunmanın Genel Sağlığımız Üzerindeki Etkilerini Biliyor muydunuz?

 

Vücudumuzun en büyük organı olan cildimiz nazik masaj dokunuşları ile uyarıldığında, tüm fizyolojimizde şifalanma etkilerini oluşturan bazı hormonlar salgılanır. Ayurveda’da bünye tipinize uygun masaj yağı ile kendi kendinize yapabileceğiniz self-Abhyanga olarak bilinen gündelik masaj kendinizi iyi hissettirmesinin yanısıra yaşlanma sürecini yavaşlatmak için kullanılan en etkili araçlardandır. Dengede bir beden ve zihin için önemle tavsiye edilen günlük masajın kan dolaşımı ile beraber metabolizmayı hızlandırdığı, kas elastikiyetini geliştirdiği, bağışıklık sistemini güçlendirdiği, zihni sakinleştirdiği ve hücreler arasındaki sıvıda toplanan toksinleri tahliye ederek detoks görevi gördüğü klinik araştırmalar ile ispatlanmıştır.

 

İçinizdeki şifa gücünü uyandırın!

VATA Dengeleyici Vücut Nemlendiricisi ve Masaj Yağı

RELAXING – RAHATLATIR

Yükselen Çağ tarafından özenle hazırlanan VATA ibareli Vücut Nemlendiricisi ve Masaj Yağları öncelikli olarak rahatlatan, gevşeten, dinginleştiren ve cildinizi derinlemesine nemlendiren nitelikleri barındırırlar.

 

Organik Bileşenler: VATA Bünye Dengeleyici Vücut Yağları, geleneksel ayurvedik bir bitki olan Organik Dashmula ile soğuk sıkım Susam,  Tatlı Badem, Ayçiçek ve diğer vata dengeleyici bitkiler olan Patchouli, Fesleğen ve Vetiver organik yağ bileşenleri ile hazırlanmıştır.

Satın Al

PITTA Dengeleyici Vücut Nemlendiricisi ve Masaj Yağı

SOOTHING – SAKİNLEŞTİRİR

Yükselen Çağ tarafından özenle hazırlanan PITTA ibareli Vücut Nemlendiricisi ve Masaj Yağları öncelikli olarak serinleten, yatıştıran, odaklanmayı kolaylaştıran ve sakinleştiren nitelikleri barındırırlar.

 

Organik Bileşenler: PITTA Bünye Dengeleyici Vücut Yağları, geleneksel ayurvedik bir bitki olan Organik Brahmi ile soğuk sıkım Hindistan Cevizi, Tatlı Badem , Ayçiçek ve diğer pitta dengeleyici bitkiler olan Ylang-Ylang, Lavanta ve Limon organik yağ bileşenleri ile hazırlanmıştır.

Satın Al

KAPHA Dengeleyici Vücut Nemlendiricisi ve Masaj Yağı

INVIGORATING – CANLANDIRIR

Yükselen Çağ  tarafından özenle hazırlanan KAPHA ibareli Vücut Nemlendiricisi ve Masaj Yağları öncelikli olarak metabolizmayı hızlandıran, enerji veren, uyarıcı ve harekete geçirici nitelikleri barındırırlar.

 

Organik Bileşenler: KAPHA Bünye Dengeleyici Vücut Yağları, geleneksel ayurvedik bir bitki olan Organik Neem ile soğuk sıkım Aspir, Tatlı Badem , Ayçiçek ve diğer kapha dengeleyici bitkiler olan Biberiye, Günlük ve Okaliptüs organik yağ bileşenleri ile hazırlanmıştır.

Satın Al

Ayurvedik Bünye Tipinizi (dosha) öğrenmek için lütfen tıklayınız.

 

Kendi kendinize uygulayacağınız Self-Abhyanga masajını kolaylıkla öğrenmek için lütfen tıklayınız.