Ayurvedik Yaşam | Yaşam Kalitesini Yükselten Diğer Ürünler
106
page,page-id-106,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Yaşam Kalitesini Yükselten Diğer Ürünler

İpek Eldiven

Selülite Karşı Panzehir: Garshana Masajı

Geleneksel bir Ayurvedik Masaj türü olan Garshana Masajı için özel olarak geliştirilen İpek Eldiven’lerimiz, Ödemiş İpeği’nden tek bir parça halinde, el dikişi ile özenle hazırlanmıştır.

Özellikle yağlı ve selülitli ciltler için önerilen İpek Eldiven’lerimiz, cildiniz ile konforlu bir temas için özel olarak tasarlanmıştır.

Kan dolaşımını hızlandırmak, kas elastikiyetini geliştirmek, hücreler arasındaki sıvıda biriken toksinleri tahliye etmek ve ciltteki portakal dokusu görünümünü düzeltmek için banyo öncesinde kuru cilde uygulanması önerilen Garshana Masajını öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Satın Al

Ayak Destek Ünitesi

Bütünsel Sağlık, Zindelik ve Esenlik Halimizin Omurga Sağlımızla direk bağlantılı olduğunu biliyor muydunuz? Yaşam Kalitemizi Yükseltmenin en basit pratiklerinden biri Dik Oturmak’la başlar. Gün boyunca sadece dik oturmaya özen göstererek hem fiziksel, hem de zihinsel sağlığımıza büyük katkıda bulunmuş oluruz. Eğer dik oturmakda zorlanıyor isek, muhtemelen otururken diz kapağımız kalça hizamızla aynı seviyede değil, ondan daha aşağıda kaldığı içindir.

 

Eğer masa başında, bilgisayar önünde, toplantı masasında, koltukta, uçakta vb. otururken diz kapağımız kalça hizamızdan daha düşük seviyede duruyor ise, omurgamız otomatik olarak içe doğru eğrilir ve dik açısını kaybeder.

 

Otururken ayağınızın altına koyacağınız bu destek üniteleri sayesinde, diz-kalça hizası sağlanmış olarak, yaşam konforunuz yükselir.

Çok amaçlı olarak kullanılmasını önerdiğimiz Ayak Destek Üniteleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Satın Al

Dil Toksin Sıyırıcı

Gece boyunca metabolizmamız fizyolojimizde biriken toksinleri tahliye etmek için çalışarak, hücresel yenilenme mekanizmalarını devreye sokar.Toksinler bedenimizden dört şekilde tahliye edilir. Dışkı, idrar, ter ve dilin üzerine yerleşerek…

 

Sabahları kalktığınızda ilk iş bedenden tahliye edilmek üzere dil üzerine yerleşmiş olan acımsı ve buruk tatlı, beyazımsı ya da sarımsı bu toksin tabakasını sıyırarak ve dilinizi temizleyerek güne başlamak yaşam kalitenizi artıran çok önemli ayurvedik bir günlük rutindir.

 

Unutmayın önce dil üzerinden toksinler sıyrılarak temizlenmeli ve daha sonra diş fırçalanmalıdır. Dil üstü diş fırçası ile temizlenemez, sadece toksinleri dağıtmış olursunuz.

Satın Al